O nás

 • Kto sme

   


  vCloudPoint je registrovaná značka spoločnosti Shenzen Cloudpoint Technology CO. Ltd, ktorá sa špecializuje na inovatívne a nákladovo efektívne počítačové riešenia.

  Spoločnosť SINO je výhradný distribútor zariadení vCloudPoint pre Slovenskú republiku. Naším cieľom je dopomáhať našim zákazníkom k čo najvyššej návratnosti investícií do výpočtovej technológie posunutím tradičnej výpočtovej infraštruktúry do nového, centralizovaného modelu. Je to jednoduché. Ponúkame osvedčené výpočtové riešenia, ktoré pomáhajú zákazníkom znížiť náklady, zvýšiť bezpečnosť a produktivitu, aby sa mohli viac sústrediť na svoje obchodné aktivity.

  Ponúkame Vám komplexné riešenia:
  Návrh
  Realizácia
  Servis
  On-line podpora 24/7/365

 • Ako rastieme

   


   

  Zaručená spokojnosť zákazníka

  100

  Odporúčania od zákazníkov

  90

  Nasledujú naše úspechy

  80
  Kontaktujte nás

Naše základné hodnoty nás odlišujú od konkurencie

 

 • Orientácia na zákazníka

 • Orientácia na kvalitu

 • Široké uplatnenie

Robíme viac, než len jednoduché dodanie produktov a služieb.Tvoríme z požiadaviek našich partnerov a zákazníkov jedinečné produkty. Neustále sa zameriavame na dodávanie produktov špičkovej kvality. Tiež nikdy nezabúdame na také dôležité záležitosti, ako sú prispôsobivosť a spoľahlivosť. Takže vám vieme poskytnúť osvedčené riešenia, potrebné na efektívne využitie vášho rozpočtu a zdrojov. Ponúkame moderné a elegantne jednoduché riešenia – opierajúce sa o osvedčené postupy – k zlepšeniu používateľských skúseností. Od zavedenia po riadenie, od používateľského rozhrania po vnútornú prevádzku, neustále testujeme každý aspekt našiej platformy z pohľadu reálneho používateľa, a tak zabezpečujeme vysokú úroveň spokojnosti zákazníkov. Zjednodušene povedané, technológie prichádzajú s nami, ale skúsenosti zostávajú so zákazníkmi.